Otevíráme pro vás okýnko!

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,
s radostí oznamujeme, že od středy 25. listopadu otvíráme naše knihovní “okýnko”. Stále vás nemůžeme pozvat dál, ale můžete nám vrátit vaše výpůjčky a vyzvednout si objednávky. Aktuálně vám můžeme půjčit jen předem objednané dokumenty. Výdejní okénko je určené pouze registrovaným čtenářům. Při vyzvednutí objednávek je nutné předložit čtenářský průkaz.

Objednávat můžete:
–⁠ v on-line katalogu přes vaše čtenářské konto pomocí služby „Odlož knihu“ (až do odvolání poskytována zdarma),
–⁠ telefonicky nebo e-mailem na:
dospělé oddělení: 777 836 463, informace@mk.blansko.cz,
dětské oddělení: 777 485 565, detske@mk.blansko.cz.
–⁠ prostřednictvím lístečku, na který napíšete názvy knih, které si chcete půjčit, vaše jméno, číslo čtenářské průkazky a telefonní kontakt na vás a vhodíte ho do naší schránky nebo odevzdáte v „okýnku“.

Takto si můžete objednat maximálně 5 dokumentů, jako jsou knihy, CD a deskové hry, nebo 10 časopisů.
Jakmile bude objednávka připravena (většinou do následujícího otevíracího dne), budete vyzváni knihovníkem (systémem) k vyzvednutí.

„Okýnko bude otevřené vždy v pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin.

Vaše aktuální výpůjčky jsou automaticky prodlouženy nejméně do 14. prosince. Zpozdné je do té doby pozastaveno.

Všechny naše pobočky (v městských částech i přímo v Blansku) zůstávají až do odvolání uzavřeny. V případě zájmu o výpůjčku na pobočce kontaktujte prosíme svého knihovníka.

Sledujte také naše sociální sítě a webové stránky, kde budeme průběžně zveřejňovat aktuální informace týkající se provozu knihovny.

Děkujeme za vaši vstřícnost, vzájemnou ohleduplnost a podporu.
Vaši knihovnice a knihovníci