Dobrodružství s Krasíkem

Toužíš po skutečném letním dobrodružství a nevíš, kde ho hledat? Je to přece jasné: v knihovně! Tentokrát ho však nebudeme hledat v knihách, ale opravdu se vypravíme na cestu.

Naplánovali jsme na letní prázdniny čtyři dobrodružné výlety po našem blízkém okolí. Ve spolupráci s MAS Moravský kras navštívíme Pohádkové království šneka Krasíka, kde projdeme stezky se zábavnými úkoly.

Nejdříve vyrazíme do Sloupu kolem Čertova kamene (14. 7.), další týden do Rudice a do jejích tajemných vod (21. 7.). V srpnu se chystáme na hrad do Boskovic (11. 8.) a do Křtin za „Perlou Moravy“ (18. 8.). Vyrazit s námi můžete na libovolný výlet, vybrat si jich několik nebo všechny.

Podmínky pro přihlášení:
• přihláška vyplněná zákonným zástupcem,
• dodržování protiepidemiologických opatření,
• ukončený 1. ročník ZŠ,
• schopnost samostatné účasti bez rodičů.

Organizace výletů
• sraz vždy v knihovně od 7:00 do 8:00,
• vyzvedávání dětí v knihovně od 15:30 do 16 hodin,
• s sebou jídlo a pití na celý den,
• peníze na cestu (pouze jedenkrát na vstup na hrad Boskovice cca 70 Kč),
• kapesné dle uvážení.

Výlety jsou připraveny tak, aby jejich cena byla co nejnižší a dostupná všem dětem bez rozdílu. Zaplatíte pouze cestu.

Přihlašování probíhá na oddělení pro děti a mládež.
Přihláška v pdf
Přihláška v docx

Prohlášení o bezinfekčnosti v pdf
Prohlášení o bezinfekčnosti v docx