ZMĚNA Dětské knižní promítání s Kamilou Musilovou

ZMĚNA! Ze zdravotních důvodů nabídneme tuto sobotu místo Dětského knižního promítání s Kamilou Musilovou DKP z knih Jsem zlodějka? a Májina zahrada. Děkujeme za pochopení.

Vzácným hostem listopadového dětského knižního promítání bude spoluautorka knihy o českých a slovenských významných ženách Kapky na Kameni. Budeme si z této knihy číst, povídat si a následně tvořit na výtvarném workshopu. Tentokrát bude promítání určeno starším dětem ve věku 5+. Od 9.00 do 11.30 h bude otevřeno dětské oddělení.

Akce probíhá za finanční podpory Ministerstva kultury ČR. Děkujeme, že dodržujete aktuální podmínky pro vstup na společenské a kulturní akce.

Kdy: sobota 20. 11. 2021 v 10.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro