Sobotní workshop s psychoterapeutkou Kateřinou Vrtělovou: Co je to ŠTĚSTÍ?

Jak dokážeme být šťastní?  A co pro to děláme? To společně odhalíme na sobotním workshopu – doprovodné akci k výstavě Cesty za štěstím.
Poslední dva roky byly náročné, dělo se toho hodně a dotýkalo se to každého z nás. Nějak. Bez výjimek. Pro někoho to byla příležitost pro hlubší sebereflexi či změnu. Pro někoho to byl čas vykolejení, ztráty balance a jistot. Pro každého z nás to byl bezesporu čas zátěžový. A když už jsme se chtěli nadechnout, přišel další stres. Ve světle těchto událostí vám proto nabízíme čas pro pozitivní myšlení. Obraťme pozornost ke štěstí!
Workshop nabízí prostor pro společné zastavení a sdílení různých pohledů na štěstí. Mluvit budeme o individuálních zkušenostech i všeobecně známých a přijímaných myšlenkových stereotypech. Kromě povídání a hledání vlastních zdrojů budeme také tvořit, hledat kreativní odpovědi na nejrůznější otázky spojené se štěstím a spokojeností. Přijďte si s námi povídat, naslouchat, zajímat se, ptát se, objevovat, hledat, tvořit, smát se, bavit se. Přijďte si aktivně zarelaxovat! I drobné občerstvení bude.

Kdy: sobota 7. května 2022 ve 14–17 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro
Vstupné: 200,– Kč/ osoba. Workshop bude probíhat v menší skupině, proto prosíme zájemce o registraci na mollova@mk.blansko.cz!

Subscribe
Upozornit na