Dětské knižní promítání: Jonáš a Nenáš

Jeden říká na všechno JO a druhý říká na všechno Ne. Prostě Jonáš a Nenáš. Jsou trochu jing a jang, ale přesto nejlepší kamarádi. Jonáš je pohodář a dobrák od kosti, Nenáš zase protiva a bručoun. Ukážou nám, že být optimista je fajn, ale umět říci jasné NE se taky docela hodí. Obzvlášť když potkáte… Ale to už si musíte přijít poslechnout do knihovny.

V květnu si budeme číst z kultovní knihy Kari Staiové, která se v Norsku stala fenoménem a milují ji děti po celém světě. Hlavní poselství je univerzální: je jedno, jací jsme, pokud spolu budeme komunikovat, respektovat se a učit se jeden od druhého, vždy najdeme společnou cestu.

A schválně, jestli se u čtení budete smát tak jako my!

Od 9.00 do 11.30 h bude otevřeno dětské oddělení knihovny pro všechny malé i velké knihomoly!

Kdy: sobota 21. května 2022 v 10.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro