Kristýna Tronečková: komentovaná prohlídka výstavy fotografií

Jak vnímají štěstí a osobní spokojenost lidé z odlišných kultur různých koutů země a jak je to vlastně u nás?
Srdečně vás zveme na osobní setkání s Kristýnou Tronečkovou, jejíž fotografie z cest po Bhútánu, Izraeli, Islandu, Norsku, Arménii a Číně si můžete až do poloviny června prohlédnout ve výstavním prostoru knihovny. Spolu se svým partnerem a parťákem Matoušem Hurtíkem povykládají nejen o svých zážitcích a dobrodružstvích, ale i o postřezích, co činí obyvatele jednotlivých zemí šťastnými. Je to rodina, příroda, poznání nebo spiritualita? Jistě dojde i na diskuzi, jak štěstí hledáme a nalézáme  v Česku. Přijďte se pobavit, inspirovat, sdílet…
Kristýna Tronečková je psycholožka, cestovatelka a spisovatelka, rodačka ze Svitav. Během studií na Masarykově univerzitě se vydala do světa zpracovat dizertační práci o štěstí a spiritualitě založenou na hloubkových rozhovorech s domorodci. Z výsledků výzkumu vznikly dvě knihy Cesty za štěstím a připravuje se třetí díl. V současnosti žije a pracuje v Norsku.

Kdy: středa 25. května v 18.00 h
Kde: výstavní a multifunkční prostor knihovny, 4. patro