Načítám Akce

« All Akce

Opuštěná společnost

19. 9. 2018 v 17:30 - 19:30

Erik Tabery, novinář a šéfredaktor týdeníku Respekt. Autor knihy Opuštěná společnost: Česká cesta od Masaryka po Babiše, za kterou získal loni cenu Magnesia Litera.

Budeme se bavit nejen o knihách pana Taberyho, ale také o jeho profesi, o inspiracích a podnětech pro psaní článků, komentářů a knih.

Rozhodně dojde i na dotazy z publika, a tak neváhejte a přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá. Ať už to jsou jeho knihy, naše historie, sociální média, populismus v politice a jeho vliv na naše vnímání událostí kolem nás.

Tešíme se na vás ve středu 19. září 2018 od 17:30 v multifunkční místnosti knihovny.

Akce je realizována za finanční podpory Ministerstva kultury a proběhne v rámci projektu oslav 100. výročí vzniku Československé republiky.

Datum:
19. 9. 2018