Třetí ročník svatovalentýnské soutěže

Městská knihovna Blansko vyhlašuje 3. ročník SVATOVALENTÝNSKÉ SOUTĚŽE o nejlepší báseň o lásce. Akce se tradičně koná nejen jako připomenutí globálního svátku patrona zamilovaných Sv. Valentýna, ale především co by oslava nejdůležitějšího lidského projevu.

Básně libovolné formy v celkovém rozsahu maximálně dvou stran A4 přijímá hudební oddělení knihovny od 1. 2. do 29. 2. 2012, a to e-mailem (jurikova@mk.blansko.cz), poštou (Hudební oddělení MK Blansko, Rožmitálova 4, 678 22 Blansko, obálku označit heslem SVATOVALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ) nebo osobním doručením.

Garantem soutěže je paní Helena Juříková (jurikova@mk.blansko.cz, 516410101).

Odborná porota vybere po skončení soutěže tři nejlepší básně, které budou zveřejněny na webu knihovny a jejich autoři odměněni.