Perličky vytvořily pohodovou atmosféru

Podvečer 8. ledna 2014 patřil v Městské knihovně Blansko pěveckému sboru blanenského gymnázia PERLIČKY pod vedením sbormistra Mgr. Vladimíra Šenkýře.

Svým tradičním, v pořadí již třetím, Novoročním koncertem, na který přizvaly i pěvecký sbor ze ZŠ Erbenova Blansko pod taktovkou Mgr. Tomáše Vaška a doprovodnou gymnaziální skupinu Antiperle, navodily pro bohatě zastoupené obecenstvo velmi příjemnou a pohodovou atmosféru.

Koncert byl koncipován jako forma poděkování blanenské knihovny všem svým příznivcům a sympatizantům za projevenou náklonost v uplynulém roce 2013.

Záštitu nad akcí převzal a vše dobré, včetně pevného zdraví, do nového roku účastníkům popřál první místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha.