Knihovna se prezentovala v nemocnici

V sobotu 6. září 2014 jsme se zúčastnili velké akce pořádané Nemocnicí Blansko. Akce byla pojmenována Den pro děti a konala se již popáté.

Venkovní stanoviště propojovala tématika Rychlých šípů, program se odehrával na pódiu i uvnitř nemocniční budovy. Tam jsme zakotvily i my se stánkem Městské knihovny Blansko. Nízký stůl jsme zaskládaly knihami téměř interaktivními, kvízy, hlavolamy, puzzlíky a hádankami.

V průběhu dne se u nás zastavovaly skupinky návštěvníků, ať už na cestě za programem či za občerstvením. Nejmenší děti lákaly barevné skládačky zvířátek, tatínkové zápasili se záhadou ježka v kleci a všichni se dobře bavili. I my, a tak doufáme, že se na Dni pro děti za rok zase uvidíme.