KAMARÁDKA KNIHOVNA

Kamarádka knihovnaJe knihovna dětem kamarádkou? Na tuto otázku se snaží každoročně odpovědět projekt Klubu dětských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků.

V loňském roce vyplňovali malí návštěvníci knihovnám vysvědčení, letos probíhá anketa ve formě komiksového rozhovoru. Děti mají možnost vyjádřit se k tomu, co se jim v knihovně líbí a co naopak nelíbí, co jim v knihovně chybí a proč do knihovny chodí.

I nás zajímá, jak letos dopadneme. Těšíme se také na obrázky, které mohou čtenáři namalovat. Všem dětem, které vyplněný komiks NAŠE KNIHOVNA JE… odevzdají, předáme jako odměnu pěkný rozvrh hodin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.