Školní léta ve Žlebu

V roce 2010 zahájila Městská knihovna Blansko činnost vlastní edice KráLiK (Krásná Literatura Kraje). Jednoduchými technickými prostředky (formát A5, kopírování, kroužková vazba), s nízkou ekonomickou náročností a svépomocným způsobem vydává publikace s převážně regionálním zaměřením.

ŽlebV pořadí sedmou knihou, kterou KráLiK přivedl na svět, je příspěvek pana Ing. Luďka Půlpitla, CSc. s příznačným názvem Školní léta ve Žlebu (1943 – 1948).

Slavnostní křest proběhne v pátek 5. 12. 2014 v 18 hodin v dětském oddělení knihovny.

O autorovi a jeho knize promluví pan Karel Šebek.

Osobní záštitu nad akcí převzal první místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.