Ohlédnutí za poetickým večerem s Evou Sádeckou

V pátek 7. 11. 2014 proběhl v Městské knihovně Blansko v rámci celostátní akce Festival poezie 2014 poetický večer s básnířkou Evou Sádeckou.

Její motto „Pojďme se naladit na vlnu pohody“ bylo dozajista naplněno nejen díky jejímu příjemnému osobitému projevu, ale také díky půvabné kompozici vlastní poezie, úvah a písniček.

Paní Eva Sádecká dokázala zaujmout na tři desítky diváků, kteří s úsměvem kvitovali její pestrý program a v závěru byli někteří odměněni autorčinou knihou.

Atmosféru zachycují fotografie z archivu knihovny.

Večer plný poezie s Evou Sádeckou Večer plný poezie s Evou Sádeckou Večer plný poezie s Evou Sádeckou Večer plný poezie s Evou Sádeckou Večer plný poezie s Evou Sádeckou