Rok 1968 nejen v Mexiku pohledem Jana Stříteckého

Ve středu 26. 11. 2014 podruhé vystoupil v Městské knihovně Blansko mladý hispanolog z Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně Mgr. Jan Střítecký.

Tentokrát si připravil velmi zajímavou přednášku na téma „Mexiko 1968: Revoluční sny, naděje a zklamání“, ve které zájemce seznámil s rokem osmašedesát ve světě i u nás se zvláštním zřetelem k Mexiku.

Fotografie pocházejí z archivu knihovny.

Přednáška Mgr. Jana Stříteckého Přednáška Mgr. Jana Stříteckého Přednáška Mgr. Jana Stříteckého Přednáška Mgr. Jana Stříteckého Přednáška Mgr. Jana Stříteckého Přednáška Mgr. Jana Stříteckého Přednáška Mgr. Jana Stříteckého Přednáška Mgr. Jana Stříteckého