Přivítání roku 2015 s PERLIČKAMI

Ve středu 7. 1. 2015 od 18 hodin v Městské knihovně Blansko vystoupí již počtvrté se slavnostním Novoročním koncertem pěvecký sbor Gymnázia Blansko PERLIČKY pod vedením sbormistra Mgr. Vladimíra Šenkýře.

Studentské těleso si za doprovodu skupiny ANTIPERLE připravilo bohatý program, ve kterém zazní skladby z domácí i zahraniční populární hudby, ruskými skladbami připomene projektový zájezd blanenských gymnazistů do Petrohradu a Pobaltí, zahraje a zazpívá samozřejmě i tradiční koledy.

Jako host vystoupí kytarové kvarteto SZUŠ Blansko.

Akce je koncipována jako poděkování všem návštěvníkům a sympatizantům za přízeň blanenské knihovně v roce 2014.

Mimořádné dobrovolné vstupné bude věnováno na náročnou léčbu nemoci pana Mgr. Libora Mašáta.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.