Za knihovnu poděkovaly Perličky

Ve středu 7. ledna 2015 vystoupil v Městské knihovně Blansko pěvecký sbor blanenského gymnázia PERLIČKY pod vedením sbormistra Mgr. Vladimíra Šenkýře.

V pořadí již čtvrtým Novoročním koncertem, při kterém mu zdárně sekundovala skupina ANTIPERLE a také kytarové kvarteto SZUŠ Blansko, navodili gymnazisté pro bohatě zastoupené obecenstvo velmi příjemnou a pohodovou atmosféru.

Koncert byl koncipován jako forma poděkování blanenské knihovny všem svým příznivcům a sympatizantům za projevenou náklonost v uplynulém roce 2014.

Současně akce nabídla účastníkům možnost finančně podpořit léčbu vážné nemoci pana Mgr. Libora Mašáta.

Fotografie pocházejí z archivu knihovny.