Co jsme se o masážích dozvěděli

Masáže a my aneb Co jste o masážích nevěděli – tak se jmenovala přednáška Jiřího Pospíšila, kterou si přišli vyslechnout zástupci jak laické, tak i odborné veřejnosti. Od teoretického úvodu, ve kterém jsme viděli nejen základní techniky, ale také jsme byli upozorněni na nedostatky mnoha „rychlomasérů“, se pan Pospíšil plynule přenesl do praxe.

Díky obětavému figurantovi z řad posluchačů jsme se mohli podívat na to, jak správně držet tělo, jak předcházet zraněním nebo například co masérovi napoví první „pohlazení“ masírovaného.

Fotografie, pořízené do knihovního archivu, svědčí o zájmu posluchačů, stejně jako téměř hodinová diskuze po skončení přednášky.

Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže