V knihovně vystoupil Pavel Kavřík

V rámci letošního celostátního projektu BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ vystoupil ve středu 18. března 2015 v Městské knihovně Blansko pan Ing. Pavel Kavřík.

Fundovaným a zároveň přístupným způsobem seznámil na dvě desítky zájemců s problematikou zdravého bydlení v souvislosti s geopatogenními zónami, které se intenzivně věnuje již řadu let.

Fotografie, jejichž autorem je pan Ladislav Král, podávají výstižný obraz dvou hodin se zajímavým tématem, strávených v blanenské knihovně.