Burza 2015 byla úspěšná

KnihovnaLetošní burza knihovních jednotek se i přes nepřízeň počasí uskutečnila. Tři květnové středy jsme věnovali prodeji vyřazených a darovaných knih, časopisů a LP desek.

Déšť a silný vítr nám umožnil prodávat přímo před knihovnou jen jednou, ostatní dvě středy jsme prodej přesunuli do chodby knihovny. Podmínky byly trochu stísněné, ale nabídka bohatá a sami nakupující si chválili, že na ně neprší a v klidu si mohou vybrat.

Celkem se prodalo 886 kusů, což nás těší a v příštím roce tuto akci opět uspořádáme.

Zájemcům, kteří by si rádi rozšířili svoji domácí knihovnu o nějaký zajímavý titul, a uvedené termíny jim nevyhovovaly, připomínáme, že stálý prodej probíhá celoročně v hudebním oddělení. V průběhu měsíce června pak bude trvale přemístěn do oddělení pro dospělé čtenáře. Cena zůstává stejná – 5 Kč za jeden kus.

Burza 2015 Burza 2015 Burza 2015 Burza 2015 Burza 2015