Zázrak jménem lněný olej

Ve středeční podvečer 16. září 2015 se v Městské knihovně Blansko uskutečnila zajímavá přednáška na téma Lněný olej a jeho účinky na lidské zdraví.

Dozvěděli jsme se, že lněný olej a výrobky právě ze lněných semínek lze použít opravdu na všechno a že účinky této „obyčejné“ rostliny se rovnají „malému zázraku“.

Besedu vedla paní Hana Horáková, která se na lněný olej specializuje několik let a sama na něj nedá dopustit.

O popularitě tohoto „přírodního“ tématu svědčila zaplněná kulturní místnost knihovny, kam se přes třicet posluchačů se zájmem vypravilo. Součástí přednášky byla i malá ochutnávka pomazánek se lněným olejem, což většinu účastníků přimělo pátrat po otevírací době prodejen se zdravou výživou.

Velmi příjemnou a zároveň poučnou atmosféru zachycují fotografie pana Ladislava Krále.

Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej Lněný olej