Inspirace přírodou Svatavy Skryjové

Městská knihovna Blansko zve všechny příznivce (nejen) výtvarného umění na nadcházející výstavu obrazů blanenské malířky Svatavy Skryjové.

Svatava Skryjová je a není výtvarnicí. Absolvovala výtvarný kurz na FAVu, avšak občanským povoláním je učitelkou matematiky a fyziky na střední škole.

Její díla byla k vidění již na prvním ročníku Salonu blanenských výtvarníků. Pravidelně také vystavuje na Salonu adamovských výtvarníků.

Inspirace přírodou, jak se výstava v blanenské knihovně jmenuje, je výrazem lásky k barvám a životu jako takovému, který Svatava Skryjová umí přenést na papír nejraději pomocí pastelových barev.

Přijďte se sami přesvědčit a strávit příjemné chvíle nad krásou autorčiných výtvarných projevů.

Vernisáž se koná 14. listopadu 2014 v 18 hodin v dětském oddělení knihovny.

Výstava potrvá ve výstavní místnosti Městské knihovny Blansko do 5. prosince 2014 v běžné provozní době.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.