Utopie Barbory Pokorné

V rámci cyklu „Představujeme regionální výtvarníky“ nás se svým dílem seznámí Barbora Pokorná z Dolní Lhoty. Mladá výtvarnice vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti (obor užitá malba) a v současné době studuje na Fakultě výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně (ateliér malba III).

Ve výstavní síni blanenské knihovny nás do 13. května 2011 provede uceleným cyklem UTOPIE, inspirovaným svými dětskými představami o ideálním světě. Jako techniku si zvolila olej a akryl.

V pátek 15. dubna 2011 v 18 hodin výstavu zahájí její kurátor Pavel Svoboda. V kulturním programu vystoupí kytarista Karel Fleischlinger.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.