Stoplusjednička opět vychází

Vítejte ve studovně a čítárně Městské knihovny Blansko u čtení staré dobré „stoplusjedničky“.

Po roční přetržce si opět můžete zalistovat v populárně – naučném čtrnáctideníku plném zajímavostí z celého světa. Jeho vznik se datuje od roku 1964 a je nejstarším dosud vycházejícím časopisem tohoto typu na domácím trhu. Po zmíněné přestávce našla dnešní „100+1 zahraničních zajímavostí“ jiného vydavatele (Extra Publishing), kde navazuje na časopis Svět (najdete také ve studovně a čítárně knihovny). Časopis má nové logo a oprašuje formáty, na které jsou čtenáři staré „stoplusjedničky“ zvyklí. Pevně věříme, že si díky svému pestrému a různorodému obsahu najde stálé čtenáře.