Petr Chalupa v knihovně

Ředitel MK Blansko Mgr. Pavel Přikryl (vlevo) a prof. PhDr. Petr Chalupa (vpravo) při uvedení výstavy „LATINSKÁ AMERIKA“

Po necelém roce se do Městské knihovny Blansko vrací geograf a cestovatel prof. PhDr. Petr Chalupa, CSc.

Začátkem února 2011 byla v blanenské knihovně zahájena velmi úspěšná výstava jeho fotografií z cest do Latinské Ameriky.

Nově vystoupí s přednáškou, doplněnou fotografiemi, a následnou besedou, ve které seznámí veřejnost s akcí „EXPEDICE BOLIVIE – PERU 2011“, jíž se v tomto roce zúčastnil.

Jeden z mnoha záběrů z expedice „BOLIVIE – PERU 2011“

Erudovaného vypravěče si můžete poslechnout v pátek 9. 12. 2011 od 18, 00 hod. v dětském oddělení knihovny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.