Celonárodní čtení Bible

Městská knihovna Blansko se v čase Velikonoc zapojuje do 4. ročníku projektu „Celonárodní čtení Bible“, který v Blansku tradičně zaštiťuje občanské sdružení LAVINA.

Nepřetržité čtení z Písma svatého bude zahájeno v pátek 6. 4. 2012 v 9 hodin na náměstí Republiky starostou města Blanska Ing. Lubomírem Toufarem a potrvá do soboty 7. 4. 2012 21 hodin.

Při této příležitosti poskytla LAVINA blanenské knihovně 140 výtisků Nového zákona, které jsou jako dárek ve velikonočním čase zdarma k dispozici čtenářům. Kniha je pro zájemce k vyzvednutí v hudebním oddělení Městské knihovny Blansko ve dnech 2. – 6. 4. 2012.

Přijďte předčítat nebo si jen připomenout velikonoční období ve společenství ostatních lidí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.