Knihovna ukončí projekty

Slavnostní ráz budou mít dvě červnové akce v Městské knihovně Blansko. Ke svému závěru dospěly totiž oba pilotní projekty knihovny, a to „Blanenská univerzita (nejen) pro seniory“ a „ŠTĚTEC, KŘÍDA, PASTELKA“.

Účastníci obou projektů, kteří splnili stanovené podmínky, obdrží Osvědčení o absolvování.

Úspěšní absolventi 2. ročníku „UNIVERZITY“, nad kterou opětovně převzal záštitu starosta města Blanska Ing. Lubomír Toufar, ukončí svoje roční snažení ve středu 13. 6. 2012 v 17, 30 hodin. Výjimečnost posledního setkání umocní vystoupení pěveckého sboru ZŠ Erbenova Blansko pod vedením Mgr. Tomáše Vaška.

Aktivní fandové výtvarného umění, frekventanti „ŠTĚTCE“, se naposledy sejdou v pátek 8. 6. 2012 v 18 hodin. Veřejnosti představí svoje práce, které během roku vytvořili, na výstavě, která bude mít ve stejném termínu vernisáž. Úvodní slovo pronese Mgr. Pavel Přikryl, v kulturním programu vystoupí kytarista Miloš Pernica.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.