Spisovatelka Ivana Peroutková v našem regionu

Snahou knihovníků je nabízet nejen kvalitní literaturu, ale i další zajímavé aktivity. Stalo se proto tradicí zvát na besedy současné autory, aby mohli svoji novou tvorbu představit přímo na autogramiádách.

Paní Ivanu Peroutkovou znají především čtenáři dětských knih, ale ve svém díle oslovuje také starší čtenáře.

Její příběhy dětí jsou hlavně o přátelství, hrdinové knih prožívají společná dobrodružství při poznávání světa.

Děti v našem regionu budou mít možnost na besedách poznat nejen samotnou autorku, ale také její zcela novou knihu Anička a Velikonoce.

Anička a Velikonoce

A kde všude se čtenáři se svou spisovatelkou potkají?

9. dubna 2013 dopoledne v Městské knihovně Rájec – Jestřebí a v Obecní knihovně Ráječko, odpoledne od 16 hodin si bude povídat s dětmi v Obecní knihovně Ostrov u Macochy.

Pozvánku na tuto akci, která je určená pro širší veřejnost, najdete ZDE.

10. dubna 2013 dopoledne se budou moct ptát paní spisovatelky děti z blanenských základních škol.

Fotogalerie z besed v regionu:

(Autor fotografií z Ostrova u Macochy Pavel Kuchař, ostatní Helena Jalová)

Ostrov u Macochy

Ráječko

Ráječko

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář, Regionální oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.