ZRUŠENO: S knihovnou za tajemstvím jižní Moravy

V projektu „Za tajemstvím jižní Moravy“ došlo k programové změně. Sledujte nový harmonogram a přihlášku!

Městská knihovna Blansko zve v rámci svého projektu „Poznejme s knihovnou…“ na relaxačně poznávací zájezd. Na jih Moravy vyrazíme v sobotu 8. 6. 2013.

V 7, 30 hodin odjedeme z Blanska. Navštívíme Janohrad v Lednici, Slovanské hradiště v Mikulčicích a mikroregion Podluží.

Cena zájezdu je 220 Kč a zahrnuje pouze dopravu (jednotlivé vstupy si hradí účastníci dle individuálního zájmu na místě:

• Slovanské hradiště Mikulčice – dospělý 100 Kč/dítě 60 Kč/senior 50 Kč
  • Vinařské muzeum a historický dům – dobrovolné vstupné
  • Ochutnávka Mikulčického vína – 100 Kč

Přesný harmonogram a přihláška k dispozici zde.

Závaznou přihlášku vyplňte a s částkou 220 Kč předejte do hudebního oddělení knihovny. Termín uzavření přihlášek je 24. května 2013.

Přihlášku je možno vyzvednout i v ostatních odděleních knihovny.

Bližší informace na telefonu 516 410 101 (Marie Slaničková, Eva Šebková), na emailu slanickova@mk.blansko.cz, nebo přímo v hudebním oddělení knihovny.

Pro cestu zpět je připraven zvláštní dáreček!

Těšíme se na společný výlet s vámi.