Dubnové poslechové odpoledne

OlympicPůvodní název kapely zněl Karkulka (KARlínský KULturní KAbaret). Přejmenoval ji Josef Smetánek podle klubu ve Spálené ulici Olympik – s malou změnou na konci. Vše začalo roku 1962 a pro české fanoušky Olympic nikdy neskončí.

Hudební oddělení Městské knihovny Blansko zve k dalšímu odpolednímu poslechu, tentokrát s největší českou rockovou legendou, původně účinkující jen jako doprovodná kapela zpěváků. Pak se osamostatnila a nahrála svůj první hit Dej mi víc své lásky.

Frontmanem zůstává už od založení zpěvák Petr Janda. Členové se často střídali, on vytrval. Skupina urazila velmi dlouhou cestu plnou úspěchů i proher.

Jejich největší hity si můžete přijít poslechnout v úterý 9. 4. 2013 do hudebního oddělení Městské knihovny Blansko v 16,30 hodin.

Opět bez jakýchkoli komentářů. Užijete si jen samotnou hudbu. Přicházet a odcházet můžete podle svých možností.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.