Uzávěrka přihlášek na zájezd prodloužena!

Nečekaná a nemilá změna programu nás vede k prodloužení termínu odevzdání přihlášek na zájezd pořádaný knihovnou.

Kvůli filmování na zámku v Miloticích byla zrušena naše rezervovaná prohlídka a bylo třeba vymyslet jiný program. Nový plán pro zájezd musí zámek zcela vynechat.

Z Blanska vyrazíme v 7, 30 hod. a první zastávkou bude Janohrad v Lednicko-Valtickém areálu. Zde bude možnost rozhlédnout se po okolí a navštívit malý přístav a projít si „hrádek“ (vstupné 50 Kč, děti a senioři 30 Kč). Janohrad byl záměrně pro svoji obranu stavěn jako již dobytá pevnost. Následuje individuální oběd, po kterém se přesuneme do Mikulčic. Zde nás čeká odpolední program. Jako první se bude konat prohlídka Slovanského hradiště (dospělý 100 Kč a děti a senioři 50 Kč) za prohlídku s průvodcem), následuje návštěva vinařského muzea a přesun do Lužic, kde uvidíme historický domeček a dozvíme se pár zajímavostí o životě v Podluží. Po návratu do Mikulčic nás čeká krátká exkurze vinným sklípkem s možností degustace.

Předpokládaný návrat v 18 hodin.

Zájezd se koná dne 8. 6. 2013 – uzávěrka přihlášek prodloužena do 31. května! Cena zájezdu je 220, – Kč.

Přihlášky přijímáme s částkou na hudebním oddělení.

Případné dotazy: Marie Slaničková, vedoucí hudebního oddělení, tel: 516410101