Beseda nejen o Egyptu s profesorem Miroslavem Vernerem

prof. VernerMěstská knihovna Blansko zve na přednášku s besedou NEJNOVĚJŠÍ ČESKÉ ARCHEOLOGICKÉ OBJEVY V EGYPTĚ významného českého archeologa a egyptologa prof. PhDr. Miroslava Vernera, DrSc.

Setkání se bude konat v rámci celostátní akce TÝDEN KNIHOVEN 2013 v pátek 11. října 2013 v 18 hodin v dětském oddělení knihovny.

Profesor Verner blanenské veřejnosti představí nejen nejnovější výzkumy na pyramidovém pohřebišti v Abusíru, ale také v oáze Hajez v egyptské Západní poušti. Jistě bude v diskuzi zájem i o přiblížení aktuální situace egyptských památek v souvislosti se současnou neklidnou politickou situací v Egyptě.

Závěrem představíme rovněž i některé vědecké a vědecko-populární knihy profesora Miroslava Vernera.

Věříme, že setkání s touto významnou osobností bude skutečnou lahůdkou pro všechny milovníky literatury faktu o pyramidách, o Egyptě i o životě jako takovém.

Mgr. Jana Trubáková, Městská knihovna Blansko

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.