Elektronické informační zdroje v naší knihovně

Nabídka-LibraryPressDisplayBěhem měsíce října nabízí Městská knihovna Blansko bezplatný online přístup k elektronickým informačním zdrojům. Jde o více než 2 100 aktuálních novinových titulů v 54 jazycích z 95 zemí světa prostřednictvím fulltextového rozhraní Library PRESSDISPLAY.

Česká databáze obsahuje české deníky včetně regionálních, přepisy rozhlasových a televizních pořadů, vybrané zpravodajské a informační servery a některé populárně naučné časopisy.

Přístup k databázi je možné získat u knihovníka ve studovně knihovny.

Tímto bezplatným přístupem k nejnovějším informacím z českých i zahraničních periodik chceme aktuálně rozšířit nabídku aktivit naší knihovny v rámci Týdne knihoven 2013 (30. 9. – 6. 10. 2013).