(Audio)kniha na pokračování

Čtete? Čtěte! Že nemáte čas? Přijďte knihy poslouchat! Městská knihovna Blansko přichází s novým projektem, nesoucím název „(Audio)kniha na pokračování“. Projekt bude volně navazovat na loňská „Poslechová odpoledne“.

Číst, resp. poslouchat, budeme každý pátek od 17 hodin. K poslechu bude vždy připravena jedna až dvě kapitoly (dle délky) z vybrané audioknihy. Chcete-li, vezměte si jakoukoliv práci s sebou, ale vždy takovou, abyste nerušili ostatní posluchače!

Memento

První díl z nového projektu se uskuteční 28. února 2014 v 17 hodin v hudebním oddělení knihovny. Začínat budeme knihou Memento od Radka Johna v podání Richarda Krajča. Před každou novou knihou budete krátce seznámeni s medailonem autora, stejně jako vám bude stručně představen „předčítač“ a krátká anotace čtené knihy.

Pomáhejte nám s výběrem dalších audioknih. Budete-li chodit pravidelně, řekněte si, o jakou další knihu máte zájem, určitě se domluvíme! Nechte se vtáhnout do děje a oddychněte si po pracovním či studijním týdnu. Budeme se na vás těšit!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Subscribe
Upozornit na
avatar
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments