Pozvánka na únorovou výtvarnou dílnu

hedvábíZimní období nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas. Můžeme se věnovat tradičním aktivitám nebo novým činnostem, na které nám v jiném ročním období právě čas nezbývá. Jednou z variant volnočasových aktivit jsou výtvarné a ruční práce. Mají přínos hned z více aspektů. Jednak se člověk naučí něco nového a zároveň i krásného, jednak čas tráví s lidmi podobně naladěnými.

Přijměte pozvání do Městské knihovny Blansko na únorovou výtvarnou dílnu z projektu KOUZLÍME S BARVAMI. Další pokračování Snů na hedvábí, opět s lektorkou paní Květou Pokornou, se uskuteční ve středu 19. února 2014 ve studovně knihovny od 8 do 11 hodin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.