Vernisáž výstavy KOUZLÍME S BARVAMI – SNĚNÍ NA HEDVÁBÍ

Snění na hedvábíPřijměte pozvání na slavnostní vernisáž výstavy autorských prací z projektu KOUZLÍME S BARVAMI – SNĚNÍ NA HEDVÁBÍ. Ruční práce vznikaly pod odborným vedením lektorky a výtvarnice paní Květy Pokorné. Autorkami jsou blanenské ženy, kterým hedvábí a malba na ně doslova učarovala.

Kouzlit s barvami na hedvábí v Městské knihovně Blansko má svůj začátek v únoru 2013, po více než roce intenzivní tvůrčí činnosti jsme připravili přehlídku vzniklých děl.

Vernisáž se uskuteční v pátek 14. 3. 2014 v 18 hodin v oddělení pro děti a mládež a ve výstavní místnosti.

Výzdobu expozice ve francouzském stylu realizuje Květinové studio KRISTÝNA z Blanska, v hudebním vstupu uslyšíme mladou saxofonistku Lauru Jirků s doprovodem.

Průvodního slova vernisáží se ujme Mgr. Jana Trubáková.

Výstava bude k vidění do 4. 4. 2014 v běžné provozní době knihovny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.