Jarní prázdniny v knihovně

Dobrodružství Billa MadlafouskaDětem, které zůstávají o jarních prázdninách v Blansku, nabídla Městská knihovna Blansko možnost strávit část volného času mezi knížkami. Dětské oddělení se v půjčovní dny otevřelo svým návštěvníkům už o hodinu dříve. A po tuto hodinku knihovnice předčítaly novou knihu. Letos jsme zvolily Dobrodružství Billa Madlafouska od Davida Laňky.

Děti se bavily při veselém vyprávění hlavního hrdiny. Vždyť nám líčil svoje pocity z přestěhování, z prvního dne v nové škole. S napětím jsme sledovali, co všechno doma, ve škole i s partou kamarádů zažil.

Během čtení vznikla v knihovně i řada obrázků inspirovaných četbou.

Prázdninové čtení na pokračování 098 Prázdninové čtení na pokračování Prázdninové čtení na pokračování

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.