Pozvánka na dubnovou výtvarnou dílnu s Ateliérem Maduha

Ve středu 23. 4. 2014 se od 16 hodin uskuteční další z výtvarných dílen projektu KOUZLÍME S BARVAMI, tentokrát pod označením FIMO – Šperkování s Maduhou.

Lektorka Marcela Chmelařová se polymerovou hmotou FIMO zabývá od roku 2009. A jak sama říká: “…od té doby mě stále překvapuje svými možnostmi. Začala jsem se učit od světových umělců jako je Donna Kato, Lisa Pavelka, Carol Simons, Dan Cornier, což pro mě byl velký krok kupředu a velká inspirace. Neuvěřitelné možnosti výtvarného světa jsou otevřeny pro každého, jen se nebát a zkusit si vyrobit pár kousků k vašemu šatníku.“

Na první akci, kterou pořádá Městská knihovna Blansko, se naučíme používat základy techniky mokumo gane. Vytvoříme dva náhrdelníky (oválný a hranatý tvar) a náušnice v různých barevných kombinacích.

Přijďte si vyzkoušet tento netradiční, avšak velmi efektní, materiál pro výrobu autorského šperku.

Bližší informace v přihlášce nebo ve studovně knihovny u Mgr. Jany Trubákové.

Zájemci se mohou přihlásit do 11. 4. 2014.