Miroslava Němcová pobeseduje v knihovně

Miroslava NěmcováPozvání Městské knihovny Blansko přijala paní Miroslava Němcová. Známá politička je v současné době členkou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a předsedkyní mandátového a imunitního výboru.

Po středoškolských studiích pracovala v Českém statistickém úřadu. Počátkem 90. let minulého století si ve Žďáru nad Sázavou, kde trvale bydlí, otevřela knihkupectví a provozovalo ho až do roku 2007.

Mezi její koníčky patří především literatura, ale také film, hudba a výtvarné umění. Ráda také cestuje, a to i po České republice, kde objevuje různá zajímavá místa. Jako ženě jí radost udělá hezká květina.

Paní Němcová navštíví Blansko 27. března 2015 a od 18 hodin v dětském oddělení Městské knihovny Blansko pobeseduje s veřejností.

Setkání s Miroslavou Němcovou je pilotní akcí blanenské knihovny k celostátnímu projektu BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.