Hudba mého srdce s Hanou Korčákovou

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVe třetím pokračování projektu „Hudba mého srdce“ bude hostem MUDr. Jaromíra Kratochvíla učitelka sólového, komorního, sborového zpěvu a vedoucí pěveckého oddělení ZUŠ Jedovnice paní Hana Korčáková.

Zpěv, tanec a hra na klavír paní Korčákovou provázejí od 6 let, kdy začala navštěvovat LŠU Blansko. Svůj talent si ověřila v řadě pěveckých soutěží, prošla národopisným souborem Drahan, zpívala s hudební skupinou Vermona. Vystudovala Konzervatoř v Pardubicích a od r. 1993 učí na ZUŠ v Jedovnicích. Zpívá v hudební skupině Classic, vede pěvecké kvarteto JAKO a komorní pěvecký sbor Cavatina, moderuje a zpívá v Tanečním orchestru ZUŠ Jedovnice, je členkou Blanenského divadla.

Paní Korčáková bude povídat o svých písňových a písničkových láskách, které posluchači uslyší a některé dokonce i v jejím živém provedení.

Pořad proběhne ve středu 22. 4. 2015 od 18 hodin v dětském oddělení Městské knihovny Blansko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.