Radosti pro malé i velké

Divadlo Radost, časopis Sluníčko, ale také spolupráce s Českou televizí. Toto všechno má společného jmenovatele a tím není nikdo jiný, než paní Jaroslava Fišerová. Zlínská rodačka, žijící a pracující v Brně, absolvovala výtvarný obor na Střední průmyslové škole textilní. Podílela se na výpravě divadelních a televizních inscenací, spolupracovala s nakladatelstvím Mladá Fronta, kde ilustrovala pohádky, písničky a básničky ve Sluníčku. Pamatujete si je?
Má za sebou více než stovku samostatných i kolektivních výstav a její obrazy jsou zastoupeny ve sbírkách soukromých osob téměř na všech kontinentech.
Jejím největším obrazem je velkoformátová malba pro divadlo Radost, Muzeum loutek (12mx15m).
Jaroslava Fišerová se v současné době vrací k práci v oboru reklamy a propagace, kam by ráda vnesla humor, barevnost, hravost a originalitu. Jestli je toto všechno obsaženo v její práci, se můžete přijít přesvědčit od 11. června do 3. července 2015 do výstavní místnosti Městské knihovny Blansko. Výstava bude zahájena bez úvodní vernisáže.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.