Ve středu 17. 6. 2015 od 17, 30 hodin proběhne v oddělení pro děti a mládež Městské knihovny Blansko za účasti starosty města Blanska Mgr. Ivo Poláka, který nad akcí převzal osobní záštitu, a prvního místostarosty Ing. Jiřího Crhy Slavnostní ukončení 5. ročníku projektu „Blanenská univerzita (nejen) pro seniory“ s tematikou JAK VONÍ DÁLKY…, jehož lektorského vedení se ujala Mgr. Dana Hrazdírová.

Knihovna1Úspěšní absolventi obdrží Osvědčení o absolvování.

Kulturním program bude věnován souhrnné prezentaci celoročního projektu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Karla Novotná
8 let před

U příležitosti včerejšího ukončení „univerzity nejen pro seniory“, se patří poděkovat všem
zaměstnancům knihovny,kteří se na průběh celého cyklu podíleli a hlavně si myslím,že je
potřeba zvláště poděkovat panu řediteli Přikrylovi,za jeho velké úsilí při organizaci zajímavých
akcí,které v knihovně pořádá. Všem velký dík.
S pozdravem spokojená návštěvnice K.Novotná