Petr Fiala besedoval v knihovně

Jako jedno z vyvrcholení letošního celostátního projektu BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ besedoval v pondělí 21. března 2016 v Městské knihovně Blansko vysokoškolský pedagog, politolog, politik a autor řady knih pan prof. Petr Fiala.

Fundovaně a zároveň velmi kultivovaně diskutoval o svých knihách a své pedagogické práci. Řeč přišla i na Evropskou unii, hodnoty evropské civilizace i současnou migrační krizi.

Fotografie, jejichž autorem je pan Ladislav Král, přibližují dvě pohodové a poučné hodiny v blanenské knihovně.