Od 12. dubna otevíráme knihovnu

Od pondělí si můžete sami vybírat. Jen račte vstoupit a vyberte si něco ke čtení. Běžná provozní doba knihovny bude zachována, a to jak v hlavní budově, tak na pobočkách. S ohledem na platná preventivní a hygienická opatření budeme ale fungovat v omezeném režimu:

Dodržujte pravidlo 3R – RESPIRÁTOR (nebo nanorouška), RUCE (použijte dezinfekci nachystanou u vchodu na oddělení), ROZESTUPY (min. 2 metry). Respektujte maximální počet osob v jednotlivých odděleních – dle pokynů knihovníků.

Pobyt v knihovně omezte na nezbytně nutnou dobu – čítárnu a veřejný internet není aktuálně možné využívat. Tisk, kopírování a skenování dokumentů vám rádi zajistíme.

Pokud je to možné, plaťte čtenářské poplatky bezkontaktně platební kartou.

Necítíte-li se fit, návštěvu knihovny zvažte.

Stále poskytujeme zdarma službu ODLOŽ KNIHU – objednávat můžete:
– v on-line katalogu přes vaše čtenářské konto pomocí služby „Odlož knihu“,
– telefonicky nebo e-mailem na:
              – dospělé oddělení: 777 836 463, informace@mk.blansko.cz,
              – dětské oddělení: 777 485 565, detske@mk.blansko.cz.

Využít můžete i naši službu KNIHU DO BOXU a vyzvednout si knihy, kdykoliv se vám zachce.

Sledujte také naše sociální sítě a webové stránky, kde budeme průběžně zveřejňovat aktuální informace týkající se provozu knihovny.

Děkujeme za vaši vstřícnost, vzájemnou ohleduplnost a podporu.