Radka Denemarková: beseda a autorské čtení

Nenechte si ujít možnost setkání se spisovatelkou, literární historičkou, scénáristkou, překladatelkou a dramaturgyní Radkou Denemarkovou! Bude vyprávět o zákulisí psaní knih a svého života a také číst vybrané pasáže. Prostor zbude i na diskuzi s publikem.

Jako jediná z českých autorů získala celkem čtyřikrát cenu Magnesia Litera, a to v kategoriích próza (Peníze od Hitlera), publicistika (Smrt, nebudeš se báti), překlad (Rozhoupaný dech) a kniha roku (Hodiny z olova).

Akce probíhá za finanční podpory Ministerstva kultury ČR. Děkujeme, že na našich akcích dodržujete aktuální hygienická opatření.

Kdy: středa 10. listopadu v 18.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro