Nečekané setkání – online přednáška

Pokud píšete, možná u vás také funguje metoda „největší inspirací je deadline“. Na konci června má uzávěrku naše literární soutěž Spisonátor. Jejím tématem je „Nečekané setkání“. A tak v rámci spolupráce mezi knihovnami jedno nečekané setkání o psaní nabízíme i my.
Spisovatelka Lucie Lukačovičová představí nečekaná setkání v mytologických příbězích, spisovatelka Julie Nováková naznačí, jak se takové nečekané setkání může vyvinout, když pošleme hrdiny do dalekého vesmíru. Tuto inspirační část pak uzavře už praktické povídání na téma, jak poslat povídku do literární soutěže a neházet si přitom klacky pod nohy.

Jde o další z online přednášek pro začínající i pokročilé spisovatele, kterou tentokrát pořádá ve spolupráci Městská knihovna v Praze, Městská knihovna Blansko a Knihovna Ústeckého kraje.

Kdy: čtvrtek 25. května 2023 od 18:00 h
Kde: místnost na streamovací platformě Zoom
Meeting ID: 837 7209 5809