Slam poetry exhibice

Nenechte si ujít večer jedinečné improvizační poezie! Tato událost slibuje nejen poetický talent, ale také elegantní myšlenky a emotivní přednes od etablovaných slamerů a slamerek zvučných jmen jako Anatol Svahilec, Mango, Pan Tadeáš, Růny a Ryška Riot, kteří spojují své různorodé hlasové styly a perspektivy do nezapomenutelného zážitku. Nebojte se přijít a zažít poetickou jízdu, která vás nechá přemýšlet o životě, lásce, společnosti… Večer je otevřen i zájemcům ze strany veřejnosti, kteří mají odvahu své básně přednést a předvést publiku.

Akce ve spolupráci knihovny a spolku KVLTVRA.BKA a za finanční podpory Ministerstva kultury.

Kdy: čtvrtek 30. listopadu 2023 v 19:30 h
Kde: komunitní klub Suterén, Centrum Ježek Blansko