Hvězdná setkání: Slavní imitátoři

Každé první úterý v měsíci se v knihovně schází členové spolku SONS (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR), aby se „setkali“ a seznámili se známou osobností. Od března se však knihovna otevírá také veřejnosti a zve na tento pořad, kde můžete nahlédnout do života slavných či smyšlených. Interprety si vždy vybírají sami posluchači a většinou takové, kteří rozesmějí a zpříjemní den. Vyhledáváme společná témata s českými hvězdami našich srdcí. V minulosti jsme měli například Hanku Zagorovou, pokračovali jsme Miroslavem Donutilem a únor skončil u Dobrého vojáka Švejka. To vše na přání posluchačů. Určeno seniorskému publiku.

V březnu se proletíme hvězdokupou českých imitátorů od Vlasty Buriana přes strýčka Jedličku až po Petra Martináka.

Kdy: úterý 5. března 2024 v 9.00 h
Kde: kulturní místnost, 4. patro knihovny