O Koblížkovi

Již podruhé spolupracuje Městská knihovna Blansko s občanským sdružením CIRCULUS a blanenským divadlem KOLÁRKA. Po interaktivním pořadu MILOŠ MACOUREK – ZNÁMÝ I NEZNÁMÝ přichystaly členky Kolárky Jolana Chalupová, Irena Iškievová, Leona Petlachová, Michaela Růžičková a Tereza Chalupová loutkové divadelní představení O KOBLÍŽKOVI z volného cyklu Pohádky z kufru.

Po pohádkovém příběhu bude nachystána výtvarná dílna, kde si děti zkusí samy vyrobit jednoduché loutky a ty si pak odnesou s sebou domů.

Akce, která je určena hlavně pro děti nižšího školního věku, začíná v pátek 16. března 2012 v 18 hodin v dětském oddělení Městské knihovny Blansko.

Plakát – O KOBLÍŽKOVI

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.